Meditatief wandelen op Stille Zaterdag, 20 april 2019.

Gepubliceerd door Anne op

Op zaterdag 20 april 2019 organiseren wij een meditatieve wandeling. Deze wandeling staat in het teken van de Stille Zaterdag. De start zal zijn in de kerk van Nuis om half 9.30 uur. We beginnen met een korte viering. Na koffie en thee begint de wandeling. De route is ongeveer 9 kilometer en eindigt tussen 13.00-13.30 uur bij Camping “Aan de Bosrand” aan de Bremerweg in Zevenhuizen. Daar zullen we de wandeling afsluiten met een gezamenlijke lunch.

De wandeling zal een meditatief karakter hebben. Dat houdt in dat er in stilte en met aandacht wordt gewandeld. Onderweg is er ruimte voor bezinning en verbinding.
In verband met de organisatie willen we graag vooraf weten wie er meegaat. U kunt zich opgeven via het mailadres info@pknzevenhuizen.nl

Wij hopen u te mogen ontmoeten!

Hillie Poelstra, Annet Steenhuis en Gea Veldman

Categorieën: Uncategorized