Dank- en oogstdienst

Gepubliceerd door Anne op

De oogst:

Op zondag 10 november 2019 hadden we een dank- en oogstdienst.  De gemeenteleden brachten fruit en kaas mee naar de kerk. Maar ook dekens en warme jassen. Bakker van Esch heeft het brood geschonken. Dit alles is ’s avonds naar de Open Hof gebracht in Groningen. De Open Hof is een huis in de binnenstad van Groningen waar mensen terecht kunnen die buiten de samenleving staan. Een huis dat een veilige plek is voor dak en thuislozen.

De bloemschikking:

Dankdag 2019: We vieren vandaag dankdag, het is een geloofsfeest. Onze genadige en goede Vader in de hemel heeft ons veel gegeven, ook het afgelopen seizoenweer. In beide opzichten: voor ons dagelijks leven en voor ons geestelijk leven. Het bloemstuk is opgebouwd vanuit de kiem (zaden, pootaardappelen) naar het eindproduct: aardappelen, brood en druiven. In de schikking zie je verder nog vele soorten fruit en groente. Tevens een klimop, wat symbool staat voor houvast, trouw en verbondenheid.

Categorieën: Uncategorized