Diensten uitzenden via Kerkomroep.nl

Gepubliceerd door Anne op

Met ingang van vrijdag 27 maart willen we vooraf opgenomen vieringen gaan uitzenden via Kerkomroep. Zolang wij door het Coronavirus niet kunnen samenkomen blijven wij dit doen. Ook tijdens Witte donderdag, Goede vrijdag en Pasen mochten we nog niet samen kunnen komen. Als u bij de dienst op Witte donderdag brood en wijn klaarzet, kunt u het Avondmaal thuis meevieren. U vindt de kerkdiensten via: https://www.kerkomroep.nl/#/kerken/10761

Ook bovenaan onder het menu-item “kerkomroep” wordt u doorverwezen naar de website van Kerkomroep.nl , waar u de diensten live kunt kijken. Bij “Vind uw kerk” kunt u Zevenhuizen Groningen invullen. Vervolgens kunt u kiezen voor “kijken”.

Als u de viering op zondag bekijkt is de kans overigens wel groot dat niet iedereen beeld heeft bij de uitzending. Als u de dienst op een later moment bekijkt, is er waarschijnlijk wel beeld.

Hartelijke groet,

Ds. Johan van der Sleen


Categorieën: Uncategorized