Kerkomroep

Gepubliceerd door Anne op

Beste Kijkers en Luisteraars van de kerkomroep,

Door de maatregelen tegen het Corona virus worden de kerkdiensten in Nederland allemaal digitaal via de kerkomroep op het internet aangeboden. U kunt zich voorstellen dat het systeem van de kerkomroep hierdoor zwaar overbelast is. De kerkomroep heeft daarom ook besloten om de fair use policy uit te schakelen tijdens piekuren.
Dit houdt in dat als het maximale aantal kijkers waar de desbetreffende kerk een abonnement voor heeft is bereikt dat de eerstvolgende kijker, na dit maximum, geen beeld meer heeft. Deze persoon kan wel naar de dienst luisteren , hier zijn geen limieten aan verbonden.
Onze kerk heeft een abonnement voor 20 gelijktijdige kijkers, dit abonnement volstaat voor ons normale gebruik over een heel jaar bekeken. Het is op dit moment niet mogelijk om het abonnement op te hogen daar de kerkomroep hier geen ruimte voor heeft in hun systeem.
Als u toch liever naar de dienst kijkt in plaats van luistert dan moet u op een later tijdstip, buiten de piekuren, de dienst terugkijken.
Wij vragen u begrip voor deze situatie.

Categorieën: Uncategorized