VAN DE KERKENRAAD

Gepubliceerd door Anne op

De kerkenraad geeft het dringend advies om bij verplaatsingen in het kerkgebouw (kerk en ontmoetingsruimte) een mondkapje te dragen.
Dat betekent bij binnenkomst en bij het verlaten van de kerk een mondkapje te dragen. Als u zit, mag u het mondkapje afdoen.
Deze regel geldt ook voor begrafenissen.

Een bericht voor de kijkers via Kerkomroep :
U heeft de afgelopen drie weken storingen ervaren bij de live-uitzendingen. Van de kerkomroep hebben wij vernomen dat het probleem de server is waar onze kerk is aangesloten. De mensen van Kerkomroep zijn er druk mee bezig om de storing te verhelpen en vragen om ons geduld. Het kan dus zijn dat het tijdens de live-uitzending weer gebeurd. Dan het advies om later de dienst terug te kijken.

De gemeenteavond die gepland stond op woensdag 25 november gaat niet door vanwege de coronamaatregelen.

Categorieën: Uncategorized