Liturgische schikking laatste zondag van het kerkelijk jaar 2020

Gepubliceerd door Anne op

Houvast in verwarrende tijden

Het zijn verwarrende tijden. Het is zoeken naar houvast hoop en troost.
De bloemen staan symbool voor ons als mens. We wijzen niet allemaal de zelfde kant op, maar doen ons best om de juiste weg te vinden. Achter ons is het donkere duistere vlak, deze staat symbool voor de angst, pijn en verdriet die wij voelen. De draden die gespannen zijn staan symbool voor de wegen die wij inslaan. Kris kras door elkaar heen. Allemaal op zoek naar God. Uiteindelijk komt elke draad bij het midden terecht. Een lichte bol die bestaat uit witte rozen, 1 roos voor elk persoon die ons afgelopen jaar is voor gegaan in onze gemeente en 1 extra roos voor de niet genoemde, maar die wel in ons hart zit. De bol is het licht, het goede, de eindbestemming bij God.

Categorieën: Uncategorized