“Onderweg zijn”

Gepubliceerd door Anne op

Samen met elkaar, alleen.

In januari zijn we gestart met de gesprekken rondom het thema “Onderweg zijn”. We hebben met een aantal gemeenteleden op een middag en een avond fijne ontmoetingen gehad, waarbij we in een open en respectvolle manier hebben gesproken over ons leven, ons (on)geloof, twijfels en onzekerheden. Deze bijeenkomsten zijn als zeer positief ervaren door ons en door de deelnemende gemeenteleden.

Dat heeft ons aangemoedigd een vervolg te geven aan deze gesprekken rondom dit thema. We nodigen u als gemeenteleden daarom uit om deel te nemen, en met elkaar in kleine groepen in gesprek te gaan. Ook niet-kerkleden zijn van harte welkom!

U mag zelf aangeven welke dag in de week u het beste uitkomt, we zullen de bijeenkomsten zoveel mogelijk op de wensen van de deelnemers afstemmen. We hopen u te mogen ontmoeten!

Als mensen van de WEG, delen we dat we samen op weg zijn

Rinus van der Wekken   06-83536157  rinuswekken@outlook.com
Annet de Bruin                 06-15158955  annet.debruin@kpnmail.nl

Categorieën: Algemeen